Akciová společnost TILL CONSULT a.s.

TILL CONSULT a.s. byla založena v roce 1996. Ve všech oblastech své činnosti navázala na aktivity stejnojmenné firmy TILL CONSULT, která působí na českém trhu již od roku 1990.

Základní zaměření společnosti je tvorba ekonomických, účetních, obchodních, prodejních a mzdových systémů, určených pro střední a menší firmy a podnikatele a pro rozpočtové a nevýdělečné organizace.

Nosným produktem jsou systémy DUNA, které se dodávají v různém složení modulů. DUNA ÚČTO, DUNA DE, DUNA OBCHOD, DUNA PROFI A DUNA MZDY. Softwarové licence se prodávají nebo pronajímají.
Kromě software pro ekonomiku, obchod a služby ve společnosti vznikla i skupina dalších software pro privátní zdravotnický sektor.

Podpora prodeje software je zajišťována regionálními školícími a prodejními středisky a smluvními dealery. TILL CONSULT a.s. má smluvní střediska v Brně, v Karlových Varech, v Hradci Králové, v Ostravě, v Praze, v Přešticích a ve Zlíně. Dealerská síť pokrývá téměř celé území ČR.

Společnost TILL CONSULT a.s. zajišťuje i prodej a servis výpočetní a kancelářské techniky, návrhy a výstavbu počítačových sítí a další běžné činnosti, související s využíváním informačních technologií.

Softwary této společnosti

 • doporučený software
  title
  Duna mzdy TILL CONSULT

  Duna mzdy je moderní systém pro vedení personálních agend a kompletní zpracování mezd pro malé a středně velké firmy i pro příspěvkové organizace. Součástí jsou všechny známé výstupy pro příslušné úřady. Samozřejmostí je výpočet mzdy pro DPP a DPČ, výpočet více exekucí u jednoho zaměstnance dle platných zákonů, výpočet insolvence, RZD, atd. Program je možné propojit s docházkovým systémem pro jednodušší a rychlejší zpracování mezd, či mzdy rozúčtovat na zakázky.

 • doporučený software
  title
  Duna účto TILL CONSULT

  Duna účto umí jak účetnictví pro podnikatele, tak účetnictví pro příspěvkové a nevýdělečné organizace. Další varianty systému DUNA obsahují moduly pro zpracování daňové evidence. Modul Účetnictví a modul Daňová evidence mají přímou vazbu na systém pro zpracování mezd DUNA MZDY.