O společnosti PREMIER system, a.s.

Společnost PREMIER system a.s. vznikla v roce 1998 jako plně česká firma s vlastním know-how a je nyní předním producentem informačních a ekonomických systémů na českém trhu. Nosným programem společnosti je výroba a distribuce vlastního stejnojmenného ekonomického informačního softwaru PREMIER system pro řízení podniků a firem.

Produktovou nabídku doplňují nástavbové moduly a specializovaná řešení pro  firemními procesy v téměř jakémkoliv oboru. Po dobu 16-leté působnosti na trhu ČR a SR si společnost Premier system a.s. vypracovala přední pozici mezi poskytovateli informačních a ekonomických systémů pro menší a střední společnosti.

Tradice
Tradice a úspěch firmy je založen především na výrobě kvalitních produktů s originálním prostředím a ovládáním, na flexibilitě firmy při řešení individuálních požadavků svých zákazníků, vysoké odborné kvalifikaci zaměstnanců. Stejně tak poskytování komplexních služeb, jejich kvalita a rychlá dostupnost směřuje k hlavnímu cíli společnosti, a tou je maximální spokojenost zákazníků a osobní přístup ke klientovi. Především spokojenost našich klientů a jejich doporučování je hlavním elementem dynamického růstu společnosti a jejího portfolia klientů, které činí více než 3800 subjektů (více než 13 tis. licencí). Naše dlouhodobé cíle jsou založeny poskytování našich produktů a služeb co nejširšímu spektru zákazníků v kategorii menších a středních společností. Budování dlouhodobého a oboustranně seriózního partnerství je další z hlavních cílů společnosti.


Toho chceme dosáhnout:     

  • nejvyšší kvalitou našich produktů    
  • perfektním servisem, aktuální legislativou    
  • flexibilním a nadstandardním přístupem    
  • odpovídající cenovou politikou    
  • nejnovějšími technologiemi

Co nabízíme
Společnost Premier system a.s. nabízí ideální řešení pro klienty, kteří hledají kvalitní produkty pro řízení společnosti s nadstandardní funkcionalitou, za příznivou cenu a především  nízkými náklady na implementaci a provoz. 

Svými produkty dáváme zákazníkům záruku spolehlivé a bezpečné správy jejich vnitrofiremních dat a informací. Nabízíme záruku budoucnosti našich produktů a svým zákazníkům nabízíme dlouholeté partnerství založené na vzájemné důvěře a oboustranné spokojenosti. V 

Našim zákazníkům nabízíme komplexní balík služeb pro předprodejní seznámení s produktem, implementační a školící služby a dokonalou poprodejní péči, podporu a servis. 

Pro koho nabízíme produkty
Nejsme vymezeni pro vybranou skupinu klientů, vyvíjíme produkty pro živnostníky i velkou firmu!! Máme komplexní řešení pro Váši firmu - bez rozdílu velikosti či oboru. 
 

Softwary této společnosti

  • title
    PREMIER system PREMIER system

    PREMIER system je komplexní informační a ekonomický software (ERP system) pro řízení menších, středních a středně velkých firem.