O společnosti OKsystem s.r.o.

OKsystem je česká softwarová společnost s mezinárodní působností. Na trhu informačních technologií jsme již od roku 1990. Naše programy používají desítky tisíc uživatelů v soukromém sektoru i veřejné správě. Máme zákazníky zejména v České republice a dodáváme inovativní software i v Evropě a USA.

Vyvíjíme software

Píšeme profesionální software, programujeme informační systémy na zakázku i na prodej. Většinu našich zaměstnanců tvoří programátoři, analytici, testeři a pracovníci technické podpory. Soustředíme se na vývoj, rozumíme databázím, moderním softwarovým platformám, webovým a mobilním aplikacím.

Píšeme velké i malé programy

Naše největší systémy vyvíjíme a modernizujeme dlouhodobě. Jsou tvořeny miliony řádků kódu, používají je tisíce uživatelů a závisí na nich rozdělování miliard korun. Víme, co to znamená navrhnout, vytvořit a provozovat opravdu velký informační systém. Na druhé straně umíme napsat rychle a efektivně mobilní aplikaci nebo web pro jednorázové použití.

Můžete se na nás spolehnout

Dobrá smlouva, přesné zadání, pečlivé plánování, to všechno jsou užitečné věci, o které se snažíme. Zároveň počítáme s tím, že požadavky zákazníka se mohou v průběhu projektu vyvíjet a jsme připraveni na ně pružně reagovat. Nasloucháme uživatelům a snažíme se naše systémy podle jejich návrhů vylepšovat. Chceme být svým zákazníkům oporou a dlouhodobým partnerem.

Máme dlouholeté zkušenosti

Naše společnost působí na trhu od roku 1990, kdy začínala se čtyřmi zakladateli a postupně vyrostla na více než 250 zaměstnanců. Náš úspěch je založen na poctivosti a profesionalitě našich lidí.

Softwary této společnosti

  • title
    OKbase OKsystem

    Celofiremní personální systém OKbase je určen personalistům, mzdovým účetním, manažerům a automaticky všem zaměstnancům. Výhodou je provázanost jednotlivých agend, společná databáze, jednotné ovládání, rozšiřitelnost a přizpůsobení potřebám zákazníků.