O společnosti IFS CZECH  

IFS™ je celosvětově uznávaným lídrem v oblasti vývoje a dodávání podnikového softwaru pro ERP (Plánování podnikových zdrojů), EAM (Správu provozních prostředků) a ESM (Řízení podnikových služeb). 

Společnost IFS založená v roce 1983 umožňuje zákazníkům v cílových odvětvích být blíže jejich oboru podnikání, pomáhá jim zvyšovat jejich agilitu a připravuje je na to, co se bude v jejich průmyslovém odvětví dít v budoucnu. 2 800 zaměstnanců společnosti IFS podporuje více než 1 milion uživatelů na celém světě prostřednictvím sítě místních poboček a rostoucího ekosystému partnerů. Přímé zastoupení IFS pro Českou republiku, společnost IFS Czech s.r.o. se sídlem v Praze, bylo založeno v roce 2000 spolu se zastoupením na Slovensku IFS Slovakia, spol. s r.o. se sídlem v Žilině. Úzká spolupráce s partnery umožňuje IFS rozšířit standardy a zlepšit služby a tak dokáže svým zákazníkům poskytnout rychlejší návratnost investice, snížení rizika a svobodu výběru.

Více informací najdete na...

 

 

 

Softwary této společnosti

  • title
    IFS Aplikace IFS CZECH

    IFS Aplikace nabízejí plnou podporu pro systémy plánování podnikových zdrojů (ERP ), správy provozních prostředků (EA M) a také pro systémy pro řízení podnikových služeb (ESM).