O společnosti Asseco Solutions

Asseco Solutions, a.s., je největším producentem podnikových informačních systémů na českém a slovenském trhu. Softwarové aplikace z jeho produkce jsou distribuovány i na dalších trzích v rámci střední Evropy. Společnost se zabývá nejen vývojem, ale také implementací a podporou specializovaných systémů pro organizace všech velikostí v nejrůznějších oblastech jejich působení.

ERP systémy tvoří již od roku 1990

Asseco Solutions je průkopníkem a vizionářem na poli informačních systémů ERP. Se svými stávajícími i potenciálními klienty vedeme již čtvrt století trvající partnerský dialog. Díky tomu máme neustálý přehled o aktuálních trendech na trhu, o individuálních potřebách firem a nárocích branže, v níž působí. Naši zákazníci si mohou být vždy jistí, že využívají ty nejmodernější technologie v oblasti podnikového softwaru.

Asseco Solutions je jedním z mnoha členů úspěšné nadnárodní ICT skupiny – Asseco Group, která je jednou z deseti největších kótovaných IT společností v Evropě. Skupina ASSECO je mezinárodním uskupením prosperujících evropských IT společností, které poskytují komplexní IT řešení všem segmentům ekonomiky v mnoha zemích Evropy. Portfolio jeho klientů tvoří stejně tak silné nadnárodní bankovní a finanční společnosti, veřejné instituce, mezinárodní korporace, jako malé a střední podniky.

Poslání společnosti

Pomáháme firmám, aby byly úspěšné v jejich podnikání. Díky našim službám se mohou plně věnovat svým aktivitám, starost o informační systémy přenechávají nám. V každém okamžiku ctíme vztah s našimi zákazníky i pracovníky, lpíme na pověsti důvěryhodného partnera.

Softwary této společnosti

 • doporučený software
  title
  HELIOS CRM Asseco Solutions

  Kvalitní CRM vám umožní poznat, pochopit a předvídat potřeby zákazníků. Analyzuje jejich chování, určuje trendy a je tak nezbytným pomocníkem při dlouhodobém i krátkodobém plánování.

 • doporučený software
  title
  HELIOS Fenix Asseco Solutions

  Řešení pro veřejnou správu je ojedinělé rozsáhlým počtem modulů, které jsou vzájemně integrované. Snadno se přizpůsobí všem vašim potřebám.