O společnosti Abra Software 

ABRA Software je rychle rostoucí silná technologická firma, která vyvíjí špičkové moderní informační systémy třídy ERP pro firmy všech velikostí. Její jasnou vizí je podporovat podnikatele skvělými službami i produkty a uvolňovat jim ruce pro rozvoj jejich podnikání.
 
Působí na trhu od roku 1991. Zaměstnává 150 profesionálů a vyvíjí špičkový moderní software, který používají desetitisíce zákazníků ve více než 50 zemích světa. Z firmy, kterou založili dva přátelé, je dnes dynamická společnost, jejíž obrat překročil hranici 200 miliónů korun. Svou filozofii staví na poctivých baťovských základech. Podporuje chytré nápady a inovace (mj. Průmysl 4.0. nebo Internet věcí), dlouhodobě napomáhá rozvoji podnikatelského prostředí a vzdělávání pro byznys. Samostatné zastoupení má ABRA Software na Slovensku a ve Švýcarsku.

Software této společnosti

ABRA Gen
ABRA Gen je variabilní ERP, které zjednodušuje řízení a organizaci ve firmách, pomáhá šetřit zdroje a osvobozuje od nadbytečné administrativy. Propojené moduly komplexně pokrývají celou firemní agendu a nabízejí rozšířenou automatizaci i online přehledy pro efektivní rozhodování a řízení.

ABRA FlexiBee
Účetnictví pro menší firmy a živnostníky. Pracujte odkudkoliv a kdykoliv ve Windows, Linux a Mac. Využít můžete také API pro snadné napojení externích aplikací. Jednoduše, bezpečně, chytře.

 

Softwary této společnosti

  • title
    ERP systém ABRA Gen ABRA Software

    ERP software ABRA Gen spolehlivě pokrývá firemní procesy ve všech podnikatelských odvětvích díky desítkám modulů a možnostem vývoje na míru.

  • title
    FlexiBee ABRA Software

    Účetní online software pro menší firmy a živnostníky. Edice zdarma. Odkudkoliv, kdykoliv pro Windows, Linux a Mac.