MajorShop

Co potřebujete, chceme-li si otevřít internetový obchod? Samozřejmě – kvalitní, specializovaný software.

HELIOSMajorShop je internetový obchod integrovaný v informačním systému HELIOS Orange. Nabízí veškeré klasické funkce eShopů, jako vyhledávání, tvorbu reklamních skupin, výpočet ceny dopravného v závislosti na obsahu objednávky. Navíc přidává spoustu dalších vlastností, mezi kterými nechybí jednoduchá lokalizace do libovolného cizího jazyka, zobrazování různých cen pro určené zákazníky nebo zařazování vlastních statických HTML stránek do obsahu obchodu. Integrace v systému HELIOS také přináší výhodu jediného datového úložiště, takže nedochází k duplicitnímu zadávání údajů.

MajorShop

Aplikace e-shopu nabízí veškeré klasické funkce internetových obchodů. Například zobrazení katalogu zboží, zobrazování množství zboží na skladě. Pokud chcete počítat i cenu dopravného v závislosti na obsahu objednávky, aplikace vám to umožní. V systému HELIOS můžete používat cizí měny. Synchronizace probíhá s kurzovním lístkem ČNB nebo systémem HELIOS.

Internetový obchod MajorShop je tvořený dvěma částmi - webovou a klientskou. Webovou část tvoří internetové stránky zobrazující katalog zboží a jsou přístupné zákazníkům. Klientská část je aplikace instalovaná na serveru provozovatele e-shopu. Zajišťuje přenosy dat a zabezpečuje celou administraci včetně slev a práv pro obsluhu aplikace.

Demoverzi internetového obchodu MajorShop si můžete prohlédnout na adrese www.majorshop.cz.

Referenční instalace zde: DEN JAK SEN, s.r.o.; ROKUMAT, spol. s r.o.; Bel Stewart Net, s.r.o.; NADAS s.r.o.; FENIX GROUP a.s.

 

Související software / společnost

 • doporučený software
  title
  HELIOS Orange

  Nejrozšířenější podnikový informační systém v segmentu SME.

 • doporučená společnost
  title
  Asseco Solutions

  Společnost je největším producentem podnikových informačních systémů na českém a slovenském trhu. Softwarové aplikace z jeho produkce jsou distribuovány i na dalších trzích v rámci střední Evropy.