Podnikové informační systémy třídy BYZNYS společnosti J.K.R. 

Vypovídá o tom jak dlouhá historie ERP třídy BYZNYS, která sahá až do počátků 90. let minulého století, tak i více než 1 200 spokojených firem, které řešení využívají. V neposlední řadě jsou o kvalitách ERP třídy BYZNYS přesvědčeni odborníci, kteří se věnují podnikovým informačním systémům, o čemž svědčí řada ocenění a certifikátů od uznávaných autorit.

Kromě kvalitního ERP řešení je pro zákazníka důležitá také stabilita, důvěryhodnost a dobrá pověst dodavatele, dále pak přístup a odborné kvality konzultantů, přičemž opomenout nelze ani finanční nároky na zavedení a údržbu celého systému.

ERP systémy třídy BYZNYS jsou nástrojem pro komplexní řízení podniků, které chtějí sjednotit podnikové agendy nebo získat pomocníka pro sledování kompletních ekonomických agend. BYZNYS nabízí řešení pro plánování a řízení všech klíčových podnikových procesů, a to na všech úrovních podnikové architektury.

Rozsahem nabízených modulů a vysokou variabilitou při nasazování jsou ERP systémy třídy BYZNYS schopny pokrýt potřeby organizací různého oborového zaměření – od obchodních společností, přes účetní firmy až po výrobní podniky působící v rozličných oblastech. Systémy BYZNYS tak dokáží najít řešení nejen pro společnosti, které mají rozsáhlé a specifické požadavky na funkčnost, ale i pro firmy, u kterých je kladen důraz na zpracovávání velkých datových objemů.

Bezpochyby každý systém ovládá základní zpracování firemní agendy. Důležité ale je, jak se dokáže dále přizpůsobit konkrétním potřebám. Jinak to bude vypadat ve výrobní společnosti, jinak v případě autodopravce či obchodní organizace a zcela jinak v účetní nebo poradenské firmě. Představa, že ERP systém bude dodán ve standardní podobě, a ta pokryje všechny potřeby firemní agendy libovolné společnosti, je utopií. Zde pak nastupuje schopnost systémů přizpůsobit se speciálním požadavkům. ERP systémy třídy BYZNYS mají pro tyto účely mocný nástroj, který se označuje zkratkou PUV – Prvky uživatelské volnosti. Díky této unikátní technologii lze systém maximálně přizpůsobit požadavkům zákazníka. Dokonce umožňuje, aby tyto úpravy prováděl oprávněný uživatel.

Společnost J.K.R. dlouhodobě úspěšně prokazuje své kvality v oblasti implementace informačních systémů. Má tudíž rozsáhlé zkušenosti se zaváděním procesů v oblasti řízení ekonomiky, logistických systémů, výroby, zakázkově orientovaných či branžových řešení, stejně jako s vytvářením uživatelských řešení dle specifických potřeb zákazníků a k jejich plné spokojenosti.

Více informací se dozvíte na www.jkr.eu

Klíčové obory

Obchodní společnosti, výrobní firmy, služby, stavebnictví, zakázková výroba, neziskové/příspěvkové organizace, dopravní společnosti, účetní firmy

Certifikace

ČSN EN ISO 9001:2001
Microsoft Gold Certified Partner
Microsoft Platform test for ISV Solutions
Microsoft ISV Royalty Licencing Program
Pravidelný audit účetních standardů a platných předpisů
Certifikace DMS pro dealery Ford, Czech Made

Ocenění

Business World: Nejlepší případová studie roku 2008 (v kategorii Uživatelský efekt)
Computerworld: IT produkt roku 2007 (finalista)
Computerworld: IT produkt roku 2008 (1. místo v kategorii Informační systémy)
Connect!: Nejlepší produkt pro PIS (Invex-Digitex 2007)

Partneři

Barco, B trade Czech, Bit Servis, Byznys Partner, Combitrading, Data Labs, Fugasoft, Gosvo, Honka, Microsoft, PC Centrum, PNO Consultants, P.V.A. systems, Sagit, SAI Technologic, SPIS, D. H. S., Troell, VHsoft

Vybraní zákazníci

AZ Klima, Canaria Travel, Central Group, Český národní podnik, Český svaz ledního hokeje, Color Cars, Darte, Dema Senica, ESO Travel, H & Hotels, Humi Outdoor, Integra Group, Jednota České Budějovice, Kasalova pila, Kerio Technologies, K-Keramika, Kratochvíl, Lekkerland O.K. Foods, Letiště Brno, Marco Polo, Marienbad Waters, Marimex CZ, Marimex SK, Messenger, Moopex, Moracell, Nadop – Výroba nábytku, Newton Information Technology, Nohel Garden, Poldi Hütte, Primaska Consult, Ravak, Recall, Rock Point, Ryor, Sallerova výstavba, Sanatorium Astoria, Sapho, Signum, Tondach, TNT Post ČR, US-Action, Veskom, Vltava-Labe-Press, Výzkumný ústav živočišné výroby, Zátiší Catering Group

 

Související software / společnost

 • doporučený software
  title
  Byznys ERP

  Byznys ERP jsou podnikové informační systémy a s nimi spojené nástroje určené pro podniky. Díky orientaci na vyřešení potřeb zákazníka jsou připraveny komplexně zvýšit výkonnost společnosti, přinést efekty v kvalitě a rychlosti přijímání rozhodnutí na všech stupních podnikové struktury.

 • doporučená společnost
  title
  Byznys software

  Společnost Byznys software, založená roku 1991 jako J.K.R., je předním českým dodavatelem podnikových informačních systémů.