Řešení od společnosti IFS bude nasazeno v cloudu na podporu nástroje KYOCERA Document Solutions v 17 evropských zemích.

Společnost IFS, která je celosvětovým specialistou na podnikové aplikace, oznámila, že KYOCERA Document Solutions Europe, přední výrobce řešení pro zobrazování dokumentů a systémů pro správu dokumentů, implementuje produkt IFS Service Management™ s cílem optimalizovat procesy služeb a vybudovat jednotný systém napříč Evropou.

Společnost KYOCERA Document Solutions Europe se svým předním portfoliem tiskáren, multifunkčních systémů, spotřebního materiálu, softwarových řešení a dokumentových služeb usnadňuje efektivní a cenově výhodnou realizaci procesů pro zpracování dokumentů.

Po důkladném zhodnocení několika dodavatelů softwaru si společnost KYOCERA Document Solutions Europe zvolila pro optimalizaci procesů svých služeb a vybudování jednotného IT řešení napříč celou Evropou řešení IFS Service Management. S řešením IFS společnost zkrátí dobu potřebnou k poskytnutí služeb, vylepší správu smluv a záruk a zajistí efektivní spolupráci s obchodními partnery.

Řešení bude nasazeno do cloudu spravovaného společností IFS na platformě Microsoft Azure, což je plnohodnotné spravované cloudové prostředí pro jednoho klienta. Během počátečního projektu bude vyvinuta evropská norma, která bude pilotně zavedena ve společnosti KYOCERA Document Solutions Europe. Ve druhé fázi bude tato norma zavedena v dceřiných firmách společnosti KYOCERA napříč Evropou, Středním východem a Afrikou, mezi které patří například Triumph Adler, dlouholetý člen skupiny KYOCERA.

„Provedli jsme pečlivý průzkum všech známých produktů na trhu,“ prohlásil Takahiro Sato, prezident společnosti KYOCERA Document Solutions Europe. „Společnost IFS nám nabídla nejucelenější, nejpropojenější a mezinárodně nejlépe škálovatelná softwarová řešení pro všechny důležité oblasti služeb. Jedním z rozhodujících faktorů pro nás byla inovativní softwarová architektura od společnosti IFS orientovaná na budoucnost.“

Peter Höhne, viceprezident prodeje a marketingu společnosti IFS ve Střední Evropě, řekl: „Smlouva se společností KYOCERA Document Solutions Europe představuje pro společnost IFS významný milník. Získání tohoto strategicky významného zákazníka opětovně potvrzuje naši vedoucí pozici na poli softwaru pro správu služeb a fakt, že naše dlouhodobé investice do ‚rušivých‘ technologií, jako jsou IoT a cloud, mají mezi globálními podniky stále dobrý zvuk.“

O společnosti KYOCERA Document Solutions 

KYOCERA Document Solutions Inc. se sídlem v japonské Ósace je přední výrobce řešení pro zobrazování dokumentů a systémů pro správu dokumentů, včetně barevných a černobílých multifunkčních zařízení, tiskáren a velkoformátových zařízení. Produkty od společnosti Kyocera jsou proslulé svými jedinečnými zobrazovacími komponentami s dlouhou životností, jež nabízejí vynikající spolehlivost a redukují odpad – což se v průběhu celého životního cyklu produktu projeví nižšími celkovými náklady na vlastnictví (TCO). Portfolio společnosti KYOCERA Document Solutions zahrnuje nejen hardware. Kompletní sada obchodních aplikací a konzultačních služeb zákazníkům umožňuje optimalizovat a spravovat pracovní toky dokumentů a naplno využít potenciál investic do hardwaru.

KYOCERA Document Solutions Inc. je základem společnosti KYOCERA Corporation, předního světového vývojáře a výrobce moderní keramiky a souvisejících produktů, včetně telekomunikačního vybavení, polovodičových sad a elektronických komponent. Během fiskálního roku, který skončil k 31. březnu 2017, dosáhla společnost KYOCERA Corporation čistých tržeb ve výši 1,42 bilionu jenů (přibližně 11,9 miliardy EUR).

O společnosti IFS 

Společnost IFS™ vyvíjí a poskytuje podnikový software zákazníkům z celého světa zabývajícím se výrobou a distribucí zboží, správou aktiv a řízením operací zaměřených na služby. Odbornost našich lidí a řešení v daném průmyslovém odvětví spolu s našimi závazky vůči našim zákazníkům z nás učinily uznávaného lídra a nejčastěji doporučovaného dodavatele v našem sektoru. Náš tým 3 300 zaměstnanců se stará o podporu více než miliónu uživatelů na celém světě prostřednictvím sítě našich místních poboček a rostoucího ekosystému partnerů. 

Související software / společnost

  • title
    IFS Aplikace

    IFS Aplikace nabízejí plnou podporu pro systémy plánování podnikových zdrojů (ERP ), správy provozních prostředků (EA M) a také pro systémy pro řízení podnikových služeb (ESM).

  • title
    IFS CZECH

    IFS™ je celosvětově uznávaným lídrem v oblasti vývoje a dodávání podnikového softwaru pro ERP (Plánování podnikových zdrojů), EAM (Správu provozních prostředků) a ESM (Řízení podnikových služeb).